Rok założenia 1994

Studio Baletowe "Terpsychora" w Katowicach

(dawna Prywatna Artystyczna Szkoła Baletowa)

Dyrekcja Gimnazjum nr 20 im. Karola Miar...

Składamy serdeczne podziękowanie pani Izabeli Popluc-Chwasteckiej i uczennicom Studia Baletowego "Terpsychora" w Katowicach za bezinteresowne zaangażowanie w przygotowanie oprawy artystycznej podczas Pikniku Rodzinnego 12 maja 2017r.

Dyrekcja

Gimnazjum nr 20 im. Karola Miarki w Katowicach

 

niedziela, 21, maj 2017

Marzena Cisak

Z dużą przyjemnością oglądałam występ Studia Baletowego podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez Gimnazjum nr 20.

  

środa, 17, czerwiec 2015

Liliana Mazelanik ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Bardzo dziękuję wszystkim za miłą i rodzinną atnosferę nz wyjeżdzie i studiu baletowym. ;) :)

poniedziałek, 06, lipiec 2015

Agnieszka i Grzegorz Sucheccy

Pani Izabelo, serdeczne podziękowania za miniony rok szkolny, a pierwszy pełny córki w "Terpsychorze". Z radością obserwujemy, jak Jagoda uczy się cierpliwości, obowiązkowości, podnoszenia po upadkach:), a przede wszystkim odkrywa miłość do tańca. Wiemy, że nie byłoby to możliwe bez Pani uśmiechu, zaangażowania, a przede wszystkim profesjonalizmu i wysokiej kultury. Jeszcze raz bardzo dziękujemy - rodzice.

piątek, 19, czerwiec 2015

Rodzice Jagody Łydki ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Witamy! WIELKIE (choć to zbyt skromne słowa) podziękowania dla Pani Izabeli za OGROMNY profesjonalizm, trud, poświęcenie i BEZINTERESOWNOŚĆ, jaki okazuje Pani każdego dnia dzieciakom Studia Baletowego Terpsychora.Dziękujemy za bezinteresowne zaangażowanie, wielkie serce i profesjonalną edukację naszej pociechy i innych podopiecznych! Małgorzata i Sylwester Łydka.

piątek, 26, grudzień 2014

Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

 

Powered by Phoca Guestbook